Yeni Yılda Vücudunu Kurtarmak İçin Çabuk ve Kirli Egzersiz

0
65

Yılbaşı Gecesi’nde kendi başına bir antrenman yapmayı düşünmemize rağmen, şampanya içmenin, altı inç topuklu danslarla dans etmenin ve çok miktarda parmak yemek yemenin muhtemelen bu kadar kısa sürede enerji vermenin en sağlıklı yolu olmadığını kabul ediyoruz. . Öyleyse zihinsel olarak kendimizi yatağa atlamak istememize gerek kalmadan, hemşireliğimizi ne olursa olsun yenecek bir Yeni Yıl Günü egzersizine hazırlanıyoruz .

Dürüst olmak gerekirse, spor salonuna gitmek için ertesi gün uyanmak (eğer açıksa) ya da kendimizi yataktan soymak bile bir ceza gibi geliyor. Ancak , TV’nin önünde yapılabilecek hızlı bir antrenmanla görev göz korkutucu görünmüyor. Bizim gibi, yarı üretken bir Yılbaşı Günü yapmaya kararlıysanız, Vince Sant tarafından hazırlanmış bu 3 hamle egzersizi ile harekete geçin, V Shred’in kurucu ve lider eğitmeni  ve V Shred eğitmeni Nichole Tipps.

Yeni Yılda Vücudunu Kurtarmak İçin Çabuk ve Kirli Egzersiz

Her biri arasında 30 saniye dinlenecek şekilde evde veya spor salonunda 5 set yapın.

Düz bir tezgah seçin ve her iki tarafına dambıl yerleştirin. Sağ bacağınızı bankın ucunun üstüne yerleştirin, gövdenizizi üst gövdeniz zemine paralel olana kadar belden öne doğru bükün ve sağ elinizi bankın diğer ucuna destek için yerleştirin. Dumbbell’i yerden almak için sol elinizi kullanın ve belinizi düz tutarken ağırlığı tutun. Avucunuzun gövdesi gövdesine dönük olmalıdır.

Direnci göğsünüzün kenarına kadar düz bir şekilde çekin, üst kolunuzu yanınıza yakın tutun ve gövdeyi sabit tutun. Bu adımı gerçekleştirirken nefesinizi verin. Son olarak, üst gövde sabit kalmalı ve sadece kollar hareket etmelidir. Ön kollar dambıl tutma dışında başka bir iş yapmamalıdır; bu nedenle ön kollarını kullanarak halterleri yukarı çekmeye çalışmayın. Direnci, düz başlangıç ​​pozisyonuna indirin. Bu adımı gerçekleştirirken nefes alın. Her tekrar için hareketi tekrarlayın, ardından tarafları değiştirin ve diğer kolla tekrarlayın. Her kolda 10 kez yap.

STYLECASTER | Hızlı ve Kirli Yılbaşı Egzersizi | Adım atmak

Tezgahın ortasına yerleştirilmiş bir ayakla, sırtınızı düz ve göğsünüzü açarak başlayın. Vücudunuzu iyileşmenizden yukarı çekin, dörtlünüz boyunca itin ve bir adım öteye patlayın. Her bacakta 15 kez yapın.

STYLECASTER | Hızlı ve Kirli Yılbaşı Egzersizi | Akciğerler atla

Başlamak için ayaklarınız düz bir şekilde dururken, sol ayağınız biraz sağınızın önünde durmaya başlayın. Çok sert olmadığınızdan emin olarak, dizlerinizi hafif ama tam bir şekilde doymamış bir şekilde bükülmüş durumdayken duruşunuzu aktif tutun. Çekirdeğiniz takılıyken, her iki ayağınızın alt kısmını zıplayarak, ayağınızı havada asılı pozisyona getirin, sağ bacağınız öne doğru gelecek şekilde temel bir hamle yapın. Dinlenme olmadan, hangi bacağın önünde olduğunu değiştirerek bu hareketi tekrarlayın.

Yaralanmayı önlemek için, arka bacağınızın doğrudan vücudunuzun altına eğildiğinden ve ön bacağınızın diz ve kalçada 90 derece büküldüğünden emin olun. 20 kere yap.

STYLECASTER | Hızlı ve Kirli Yılbaşı Egzersizi | Çarpıntı başladı

Sırtüstü uzanın, yukarı dönük. İki elinizi de kalçalarınızın altına yerleştirin. Sağ bacağınızı yerden kalça yüksekliğinin biraz altına yerden kaldırırken alt sırtınızı yere bastırın ve sol bacağınızı yerden birkaç santim uzağa asacak şekilde kaldırın. 2 saniye bekleyin, ardından bacakların konumunu değiştirin, çarpıntı hareketi yapın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here