Yaşamınızın Hayvanlarla Daha Sağlıklı Olmasının 7 Sebep

0
68

Yaşamınızın Hayvanlarla Daha Sağlıklı Olmasının 7 Sebep

Editörden Not:   Bugün FabFitFun’dan daha fazla ilham verici içeriğe  sahibiz ! Buradaki hayvanları sevdiğimiz için, bu makalenin, yaratıklara bakmanın neden bizim en büyük zevklerimizden biri olabileceği konusunda tatlı ve zamanında bir hatırlatma olacağını düşündük. 

Eğer bir hayvanınız varsa, hayvanınızın en iyi olmasının nedenleri arasında kendi listeniz olduğuna eminiz. Evcil hayvanınız yaramazlık eğiliminde olsa bile, eğer biri sorarsa, Fido mükemmel bir melek. Bir hayvana sahip olmak sadece sevimli bir tüy kabartmakla vakit geçirmek değildir. Ayrıca ruh halinizi ve her şeyden önce kendinizi iyi hissetmenizi de sağlayabilirler!

Evcil hayvanlar büyük bir sorumluluktur ve çok zaman ve dikkat gerektirir. Ancak, hayatınızdaki alanı bir tane bulabilirseniz, verdiğiniz en iyi karar olacaktır. Hiç. İşte kadının en iyi arkadaşını kalbinize ve evinize almasına izin verdiğinizde hayatınızın tamamen değişmesinin 10 nedeni.

1. Yatağınız asla boş değildir.

Kedinizin içeride olmasını isteyip istemediğinize bağlı olarak, uyumak için kabarık bir arkadaşınız varken uyumak daha iyidir!

2. Birisi seni görmekten her zaman mutludur.

Evcil hayvanlar, sizi öpücüklere boğmak istemeden kapıya girmenize izin vermez. Harika bir gün ya da zor bir gün geçirmiş olsanız da, eve gelmek çok keyifli.

3. Her zaman bir öğle yemeği dostunuz var.

Gıda! Köpeklerimiz yemek zamanını bizim kadar seviyor. Evcil hayvanınızı insan yiyeceklerine aşırı yüklememelisiniz, hurdayı iki ya da iki kez kaydırmak bütün gününü yapacaktır.

4. Evcil hayvanlar ruh halinizi yükseltebilir.

WebMD’ye göre, köpeğinizi veya kedinizi sevmek, sinirlerinizi sakinleştirecek bir gevşeme hormonu bırakır.

Evcil Hayvanlar

5. Senin Instagram% 100 daha sevimli.

Insta + hayvanlar = Bizim sıfatımız !! Dürüst olun, gramda en az birkaç sevimli hayvanı takip ediyorsunuz. Biz de!

6. Ailenin bir parçası.

Ailene yakın yaşamıyor musun? Henüz komşularla süper kolay değil mi? Hayvanınız BFF’niz olduğu için mutludur – herhangi bir gün, her zaman, her yıl!

7. Sizi hareket ettirir.

Köpeğinizin egzersiz yapması gerekiyor ve Fido sensiz yapamaz. İster evcil hayvanınızla koşsanız, yüzün, yürüyün veya güreşin, hem kalori yakıyor olursunuz hem de çalışmalarınız kalp hastalığı riskinizi daha da azaltabileceğini gösteriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here