Urban Decay’in Yeni Kaş Koleksiyonu, Microblader Onaylı Şablonları İçeriyor

0
60
Urban Decay'in Yeni Kaş Koleksiyonu, Microblader Onaylı Şablonları İçeriyor

Kaş makyajı zor olabilir. Çok ağır ya da çok karanlık gidersek, işler çok çabuk ürperir ve orada çok az renk olan dikkatli olunca, tanımlanmış kaşların yüze verdiği sihri kaybederiz. Bu sizin kemerler mükemmelleştirmek için saf yetenek ister onlar, kalın koyu ve vay yeterince dolu öyle, ama Sharpie çizgiler gibi bakmadan doğal görünümlü muaftır. Hangi kategoriye girdiğiniz önemli değil, Urban Decay’in yeni Sokak Stili Kaş Koleksiyonunun tahminde bulunmadığına karar vermekten mutluluk duyacaksınız .

İster doğal ister dolgun ve gür kaşlar veya seyrek olsun, makyajlar gibi, doğru ürünler dakikalar içinde tam olarak istediğiniz görünümü verebilir. Urban Decay, kaş oyunu için yeni olmasa da, bu eksiksiz koleksiyon size tam anlamıyla birinci sınıf kemerler oluşturmak için ihtiyacınız olan her ürün ve aracı sunar.

Tüm hattın en heyecan verici kısmı, LA’nın en çok rağbet görmüş mikro-bıçağı Audrey Glass ile işbirliği içinde oluşturulan bir şablon şablon olan Brow Guides .  Artık loblu kemerlere sahip değiliz. 15 Ocak’ta Urban Decay’ın web sitesi Sephora ve Ulta’da yayınlanmadan önce, uygun fiyatlı 30 $ ‘a düşen tüm ürünleri inceliyoruz.

Kentsel çürüme iki katına çıkarılan gingersnap açın Kentsel Çürüme'nin Yeni Kaş Koleksiyonu Microblader Onaylı Şablonları İçeriyor

Çift aşağı kaş

Bu macun pudra formülü, yapılabilen kapsama sahip kaşları çizmenize ve tanımlamanıza izin verir, böylece istediğiniz kadar aydınlık veya karanlık gidebilirsiniz. 7 farklı renkte mevcuttur ve formülü ter ve yağa karşı dayanıklıdır, bu nedenle gün ortasında solmakta olan kemerleriniz için endişelenmenize gerek yoktur.

kentsel çürüme kaş bıçak brunettebetty kentsel çürüme yeni kaş koleksiyonu microblader onaylı şablonlar içerir

Kaş Bıçağı

Bu çift taraflı şekillendirici, saç benzeri darbeleri kolaylıkla yapmanızı sağlar. Suya dayanıklı kalem, tanımlama ve doldurma için mükemmeldir, fırça ucu lekesi, küçük mürekkep darbeleriyle tüylü bir görünüm oluşturur.

Kentsel çürüme kaş açık orta parça bağışladı Kentsel çürüme yeni kaş toplama Microblader onaylı şablonlar içerir

Kaş sahip

Bu krem ​​şekillendiriciyle kaşlarınızdaki sesi yükseltin. 8 renkte mevcut olan bu iki aşamalı hacim, az miktarda alanı dolduracak ve kaşlarınıza derinlik, tanım ve yoğunluk katacaktır.

kentsel çürüme kaş bitirmek açık kentsel çürüme yeni kaş koleksiyonu microblader onaylı şablonlar içerir

Kaş bitimi

Renginizi ekledikten sonra, bu evcilleştirme ve şekillendirme ürünü kusursuz bir görünüm için anahtardır. Bu çift taraflı fırça, başıboş tüyleri, sert ve çıtır saç yapmadan yerine oturtuyor. İki renkte mevcuttur, bir parıltılı dokunuş için evrensel berrak veya pırıltılı bir bronz.

urbandecay browbeater stylecaster Urban Decay'in Yeni Kaş Koleksiyonu Microblader Onaylı Şablonları İçeriyor

Kaş Çırpıcı

Bu, seyrek kaşlı kızlar için olmazsa olmazlardan. Bir yüzünde geri çekilebilir bir kaş kalemi ve diğer bir spoolie fırçası vardır, böylece gerçek tüylerin görünümünü çoğaltabilirsiniz. Her ne kadar formül gün boyunca kalsa da, bu ikisini bir arada çantanıza sokup hareket halindeyken tekrar uygulayabilirsiniz!

Kentsel çürüme kaş kılavuz Kutsal Kase Kentsel çürüme yeni kaş toplama Microblader onaylı şablonlar içerir.

Kaş Kılavuzu

Mükemmel şekli yaratma konusunda endişelenmenize gerek yok. Bu kılavuzlar, kendi evinizin rahatlığında en çok aranan kaş şekillerini oluşturmanıza yardımcı olur. Tek yapmanız gereken kalıbı hizalamak ve renkle doldurmak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here