Rus bir kadınla mutlu bir yaşam için 5 ipucu

0
82
Bir Rus karısıyla ya da kız arkadaşıyla asla sıkılmayacaksınız: Drama, aşk, romantizm, kavgalar, ayrılıklar ve makyajlar olacak – burada işlerinizi kontrol altında tutmanıza yardımcı olacak birkaç ipucu.

1. Compliment her görünüyor

Getty Images

RusçaKadınlar güzel olduklarını biliyorlar ama ekstra bir hatırlatma her zaman çok takdir ediliyor . Rus kızları görünüşte mükemmeliyetçilikle ünlüdür. On saat boyunca çalışmış ve trafik sıkışıklığında iki kişi daha geçirmiş olsa bile, tırnaklarını boyadığından ve saçını yapdığından emin olacak.

Rus bir kadın titizlikle evde akşam yemeği için bile bir elbise alır. Başlangıçta kendi zevkine göre yapar, ancak bir iltifat onu iki kat daha mutlu ederdi.

“Muhteşem görünüyorsun!” (“Prekrasno vyglyadish”Rusça) en evrensel tek gömlek. Bir değişiklik için daha sofistike bir şeye ihtiyacınız olursa, Alexander Pushkin’in “buluşmamızın harika anı” gibi Rus şiirinden bazı çizgiler kesinlikle kalbini eritecektir.

2. Yanında biraz çay iç.

Legion Media

Umrunda olduğunu göstermenin basit bir yolu: Bir fincan çay üzerinde kalpten kalbe konuşma. Ruslar, ısınmak, enerji vermek, rahatlamak, önemli konular hakkında konuşmak ve felsefe yapmak için çay içerler.

3. yıkayın bulaşıklar

Getty Images

yaşam rusça “devushka”(Kız arkadaş ya da kadın) sizi çabucak şımartabilir çünkü muhafazakar bir yetiştirme nedeniyle ev işlerinin çoğunu kendi başına yapmak için kullanılabilir. Rusya’daki kadınlar, kariyerleri kadar erkeklerle de çalışıyorlar, ancak kadının evin ve çocuklarla ilgilenmesi gerektiği fikri toplumda hala yaygın (Moskova gibi büyük şehirlerde daha az, bölgelerde daha fazla). Sizden yardım istemeyebilir, ancak bunun için her zaman çok minnettar olacaktır. Basitçe söylemek gerekirse, bulaşıkları yıka. O çöpü dışarı çıkar. Ve daha fazla ev işi yaparsanız, ailesine ve arkadaşlarına ne kadar önem verdiğinizi kesin olarak söyleyecektir.

Legion Media

Rus kadınları romantik varlıklardır. Neredeyse her şeyi kendi başlarına yapabiliyor olsalar da inisiyatif al ve onu mavi olmayan bir tarihle şaşırt. Hayal gücünüzü kullanın (ve makalelerimizin yardımı ile Rusya’da nereye gideceğiniz konusunda biraz araştırma yapın).

Moskova’daki Muzeon açık hava heykel müzesi, St. Petersburg’daki Sokak Sanatı Müzesi veya Veliky Novgorod’a bir hafta sonu kaçmak için kaçmak sadece bir kaç seçenek. Onu tiyatroya davet eden bir sanat sergisi de güvenli bahisler.

5. mükemmellik için gayret 

Getty Images

Rus kadınları güzel ve kadınsı oldukları için ünlüler, ancak aynı zamanda kendileri için ve dolayısıyla eşleri için çok talepkarlar. İyi eğitimli ve zarif, sürekli bir kendini geliştirme arayışı içindedirler ve yetişmek kolay olmayabilir.

“Canım, burada olabildiğince hızlı koşmalıyız, sadece yerinde kalabilmek için” alıntı (Lewis Carroll, Harikalar Diyarında Alice) bir Rus bayanın yaşam tarzını mükemmel bir şekilde anlatıyor. Asla geride kalmayacağınızdan emin olmak için iki kez daha hızlı koşmalısınız.

 

Content retrieved from: https://www.rbth.com/lifestyle/327474-5-tips-for-happy-life-with-russian-woman.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here