Koku Deodorantınıza Eşlik Eden veya Eşlik Eden Koku-İyi Mendiller Oluşturdu

0
53

Kesintisiz, zamanlanmış, lüks bir uyku tarzı dünyada yaşadığımız sır değil. Kariyerlerimizi, ailemizi, arkadaşlarımızı ve öz-bakım hizmetimizi 24 saat içinde dengelemek günlük bir iştir. Bu yüzden yüzde 100 fonksiyonel yeni ürünler – Dove deodorant mendilleri – hareket halindeyken hayatı biraz kolaylaştırırlarsa saf altın olabilirler.

Mesela, hepimiz tam günlük bir programın kargaşasına yakalandık, sadece havadaki hafif kokulu kokunun alt kollarımızdan geldiğini anlamak için. Terlemeyi önleyici – her ne kadar alüminyum esaslı veya tamamen doğal deodorant olsa da – kokuyu hemen hemen ortadan kaldırabilmesine rağmen, çantamızda bir tane taşımak her zaman uygun değildir.

Peki, ya Dove aklımızı okuyor ya da eğrinin hemen önünde, çünkü deodorant mendilleri var. Ve eğer bize sorarsanız, bunları büyük bir deodorant çubuğundan çok iş çantamızda bulundurmayı tercih ediyoruz.

güvercin salatalık yeşil çay 25ct mendil güvercin yarattı kokusu deodorant değiştirin veya eşlik edebilir iyi mendil

Nerede.

İlk şey ilk: Bu paketler sabah deodorant uygulamanızın yerini almaz, ancak bir çimdik olduğunuzda her şeyi tazelerler. Her mendil bütün gün süren koku koruması sunar ve koltuk altı, boyun ve göğsünüzü rötuşlamak için kullanılabilir . Ayrıca, eğer kokulardan veya koku kontrolünden şüpheliyseniz, Dove’un deodorant çubuklarında kullanılan aynı formülü bekleyebilirsiniz.

Ne düşündüğünüzü biliyorum: “30 derece dışarıda, sabahlarımda deodorant klozetler yeterli olacak.” Pekala, donma sıcaklıklarında bile, bu mendiller kesinlikle kullanışlı olacak. Sonra ter ve koku silip atmaya spor çantanızda bunları atmak terlemeden veya kış kaçış için valize atmak. Terleme, kış aylarında sihirli bir şekilde duraklamaz.

dovemencare active fresh 25ct mendil 1 Güvercin Oluşturdu Kokusu Deodorantının Değiştirilmesi veya Eşlik Edilebileceği İyi Mendiller

Nerede.

Bunlar, yerel eczanenizdeki hem erkek hem de dişi formüllerde sadece 25 doların altındaki bir paket için 6 doların altında satılmaktadır . Böyle uygun bir fiyata, denememek deli olur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here